Dubenec 22, 261 01 Příbram

DĚTSKÝ DOMOV HUSITA, o.p.s

Úvod

O domově

Dětský domov Husita, o.p.s. se nalézá na konci rychlostní silnice R4 z Prahy do Příbrami. Zřizovatelem je Pražská diecéze Církve československé husitské. Kapacita dětského domova je 16 dětí. 
Více >>>

O nás

O nás

Dětský domov Husita, o.p.s. byl otevřen v srpnu 2006, původní název Husitský dětský domov s chráněným bydlením v Dubenci u Příbrami.

Více >>>

Aktuálně

Aktuálně

aktuality ze života našeho domova

 

Celý text >>>

Jak nám můžete pomoci

   
   
   
 1. Automobil
  Potřebovali bychom omladit náš Volkswagen Transporter pro 9 osob, vzhledem k umístění domova a potřebě převážet děti do školek, škol, za zájmovou činností a zásobování, je automobil skutečně denně vytížen. Přece jen také stárne (cca 15 let) a jeho spolehlivost je menší než bychom potřebovali. Rádi přijmeme jakoukoli finanční pomoc s tímto účelem a doufáme, že časem budeme moci pořídit devítimístné auto trochu novější, spolehlivější a bezpečnější.
 2.  
   
   
 3. Finanční podpora
  Číslo našeho transparentního účtu, na který můžete peníze poukázat, je 2300554565/2010. Rádi budeme respektovat účel vašeho daru. Všem případným dárcům děkujeme, v případě potřeby dalších informací se na nás určitě obraťte. Na požádání vám rádi vystavíme potvrzení o přijetí daru pro odpočet ze základu daně. Za dary nad 1000 Kč vystavujeme potvrzení automaticky vždy k 31. lednu následujícího roku, pokud nám sdělíte svoji adresu.
 4.  
   
   
 5. Transparentní účet
  Možnost sledování pohybu prostředků na našem transparentním účtu 2300554565/2010 >>>

 

 

Vyhledat

IMG_0020.jpg