Dubenec 22, 261 01 Příbram

DĚTSKÝ DOMOV HUSITA, o.p.s

Úvod

O domově

Dětský domov Husita, o.p.s. se nalézá na konci rychlostní silnice R4 z Prahy do Příbrami. Zřizovatelem je Pražská diecéze Církve československé husitské. Kapacita dětského domova je 16 dětí. 
Více >>>

O nás

O nás

Dětský domov Husita, o.p.s. byl otevřen v srpnu 2006, původní název Husitský dětský domov s chráněným bydlením v Dubenci u Příbrami.

Více >>>

Aktuálně

Aktuálně

Blíží se konec roku 2016, tak malé shrnutí, protože jsme náš web v poslední době trochu zanedbávali... 

 

Celý text >>>

Aktuálně v roce 2017

2017

Sláva, jaro je snad tady. 

Na jarních prázdninách jsme byli v Krkonoších, přesněji v Rokytnici nad Jizerou. Počasí nám přálo, sněhu bylo relativně dost, tak jsme využili naše sjezdové lyže nejdřív na sjezdové dráze na Bahýnkách. Kdo místo zná, ví, že svah je téměř rovný, ale bezpečný. Po dvou dnech jsme se vypravili na Lysou horu a nakonec všechny děti zdolaly i ji. Rovněž jsme se věnovali běžectví, nakonec jsme skončili až v Polsku. Několikrát jsme byli i na večerním lyžování.

Velikonoce nakonec byly ve znamení odjezdů k rodičům, příbuzným  nebo do hostitelských rodin, tři děti jely na tábor do Kokořínského údolí.

Nyní se aktivně věnujeme přípravě letních prázdnin, opravujeme kola, kontrolujeme kolečkové brusle, připravujeme sekačku na trávu…

Po několika letech nás opouští kolega vychovatel, kdybyste věděli o nějaké náhradě, ať se nám dotyčná osoba bez obav ozve. 

Vyhledat

IMG_0014.jpg