Dubenec 22, 261 01 Příbram

DĚTSKÝ DOMOV HUSITA, o.p.s

Úvod

O domově

Dětský domov Husita, o.p.s. se nalézá na konci rychlostní silnice R4 z Prahy do Příbrami. Zřizovatelem je Pražská diecéze Církve československé husitské. Kapacita dětského domova je 16 dětí. 
Více >>>

O nás

O nás

Dětský domov Husita, o.p.s. byl otevřen v srpnu 2006, původní název Husitský dětský domov s chráněným bydlením v Dubenci u Příbrami.

Více >>>

Aktuálně

Aktuálně

Blíží se konec roku 2016, tak malé shrnutí, protože jsme náš web v poslední době trochu zanedbávali... 

 

Celý text >>>

Aktuálně v roce 2015

 

Od ledna 2015 máme cvičný byt v Příbrami pro naše dva nejstarší chlapce, kteří letos pravděpodobně ukončí svou přípravu na profesní život. Současně jsme v lednu přijali dvě nové děti, čímž jsme opět doplnili svoje stavy na plnou kapacitu domova.

Absolvovali jsme maturitní ples Střední odborné školy sociálně správní v Březnici, kde bude maturovat jedna naše dívka.

Děti se stále věnují úspěšně volejbalu, hokeji, step aerobicu, hře na kytaru. Pololetní vysvědčení dopadla docela dobře, týden po vysvědčení jsme vyrazili do hor, pro velký úspěch do Krkonoš do oblíbeného penzionu Rákosárna.

Letos bylo hodně sněhu, krásné inverzní počasí, děti si pěkně zalyžovaly.

V současnosti již plánujeme letní prázdniny, děti si vybírají pobyty na táborech, měli bychom jet jako v minulých letech na oblíbené Máchovo jezero. Rádi bychom vyrazili do Kostnice, vzhledem k šestistému výročí úmrtí Mistra Jana Husa.

 

Vyhledat

IMG_0016.jpg