Dubenec 22, 261 01 Příbram

DĚTSKÝ DOMOV HUSITA, o.p.s

Úvod

O domově

Dětský domov Husita, o.p.s. se nalézá na konci rychlostní silnice R4 z Prahy do Příbrami. Zřizovatelem je Pražská diecéze Církve československé husitské. Kapacita dětského domova je 16 dětí. 
Více >>>

O nás

O nás

Dětský domov Husita, o.p.s. byl otevřen v srpnu 2006, původní název Husitský dětský domov s chráněným bydlením v Dubenci u Příbrami.

Více >>>

Aktuálně

Aktuálně

aktuality ze života našeho domova

 

Celý text >>>

Aktuálně 2018

Aktuálně - jaro 2018

Jaro je opět zde, je po Velikonocích, máme za sebou jarní prázdniny. Byli jsme si zalyžovat v Rokytnici nad Jizerou. Bylo docela dobré počasí, hodně lyžování, vyzkoušeli jsme i snowboardy, žádné úrazy, i naši nejmenší se naučili lyžovat  – co více si přát?  Začali jsme uklízet zahrádku a okolí, a už vyhlížíme novou travičku.

Pomalu se připravujeme na letní prázdniny, plánujeme týden u moře pod stanem, týdenní pobyt v Jánských Lázních, dětské tábory, brigády pro starší děti, sportovní soustředění a samozřejmě pobyty u rodičů a příbuzných.

 Jaro je i ve znamení příchodu nových dětí, jedna dívka už dorazila, dvě další děti čekáme a dvě zase vypustíme do života, takže náš  domeček je pořád plný dětí.

Současně plánujeme a připravujeme akci “ Vánoce v červnu“, což bude orientační běh v okolním lese. Abychom však, co nejvíce zmátli zájemce a naše příznivce, datum konání je 19. 5. , tedy v květnu. Výtěžek akce půjde na potřeby dětí a dětského domova. Více informací určitě získáte na www. vanoce v cervnu.cz. 

Všechny Vás zveme, přijďte si přiměřeně protáhnout tělo, podívat se k nám a případně přispět na dobrou věc!!!

Vyhledat

IMG_0016.jpg